Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/forumjoomfa/public_html/includes/utf/utf_tools.php on line 1804
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 1028: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/utf/utf_tools.php:1804)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 1028: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/utf/utf_tools.php:1804)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4667: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/utf/utf_tools.php:1804)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4669: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/utf/utf_tools.php:1804)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4670: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/utf/utf_tools.php:1804)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4671: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/utf/utf_tools.php:1804)
 دوزبانه کردن سایت از طریق ایجاد دو فولدر fa , enتوی روت سایت : نصب بروز رسانی و ارتقای جومفا - صفحه 2

امروز 4 مهر 1396, 12:52 (ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت تنظیم شده است)

اطلاعیه های جدید

ممکن است در دسترسی به بعضی از امکانات وب سایت با مشکل مواجه شوید.لطفا مشکلات را به joomfa@gmail.com ارسال نمایید تا رفع گردد.
توجه : تمامیه آواتار های شخصی کاربران حذف گردید.لطفا مجدد آواتار خود را پس از ورود ، با کلیک بر روی این متن بارگزاری نمایید.

ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 11 مطلب ]  برو به صفحه قبلي  1, 2
نويسنده پيام
مطلبارسال شده در: 31 فروردین 1394, 00:43 
حاضر نیست

تاريخ عضويت: 23 شهریور 1389, 14:13
مطالب : 9
kevin نوشته است:
ببینید راههای زیادی برای دوزبانه کردن سایت هست. یکیش جومفیش هست
برای این که روشهای دیگه برای دوزبانه کردن سایت استفاده کنید
می تونید دوتا سایت نصب کنید. یعنی یک فولدر EN برای جوملای انگلیسی و یک فولدر FA برای جوملای فارسی. با این کار از روش ایجاد سابدومین در سی پنل استفاده کنید و پوشه ها رو ایجاد کرده جوملا رو در آنها آپلود کنید و بعد از طریق پلاگ اینهای مناسب کاربران دو تا سایت رو به هم متصل کنید.
آدرس سایت به این صورت میشه
http://www.en/yourdomain.com
http://www.fa/yourdomain.com
دومین روش نصب جوملا هست و در داخل جوملا یک پوشه به نام EN درست کنید و در اون یک جوملای جدید انگلیسی نصب کنید
و با پلاگ اینهای مناصب اون رو به جوملای فارسی نصب کنید
آدرس سایت دومین شما برای جوملا فارسی هست و برای جوملا انگلیسی این آدرس میشه
http://www.yourdomain.com/en
روش سوم هم با استفاده از ایجاد بخشها و مجموعه های انگلیسی و فارسی هست و مطالب رو دستی وارد کنید برای هر دو زبان.
بعد شما نیاز به دو قالب دارید یکی برای منوهای فارسی و یکی هم برای منوهای انگلیسی
این روش یک جوملا نصب شده و دو تا زبان به صورت دستی در اون قرار میگیرن

سلام، من میخوام از روش سوم استفاده کنم، بخشها و مطالب و منوها رو دستی همه رو وارد کردم، قالب هم نصب کردم و برای هرکدوم زبان خودش رو اختصاص دادم،الان مشکل اینه که آدرس سایت رو که میزنم بالا نمیاره و ارور404 میده، مثلاً میزنم mydomain.com/en
لطفا راهنمایی کنید چکار کنم
درضمن من از جوملا 2.5 استفاده میکنم
ممنون

گزارش نوشته نامناسب
بالا
 مشخصات  

نمايش مطالب از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 11 مطلب ]  برو به صفحه قبلي  1, 2

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در این انجمن: هیچ کاربری حاضر نیست و 19 مهمان

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد