امروز 10 شهریور 1393, 15:09 (ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت تنظیم شده است)

اطلاعیه های جدید

ممکن است در دسترسی به بعضی از امکانات وب سایت با مشکل مواجه شوید.لطفا مشکلات را به joomfa@gmail.com ارسال نمایید تا رفع گردد.
توجه : تمامیه آواتار های شخصی کاربران حذف گردید.لطفا مجدد آواتار خود را پس از ورود ، با کلیک بر روی این متن بارگزاری نمایید.

ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 28 مطلب ]  برو به صفحه قبلي  1, 2, 3  بعدي
نويسنده پيام
مطلبارسال شده در: 16 خرداد 1390, 14:59 
حاضر نیست

تاريخ عضويت: 11 مرداد 1388, 13:58
مطالب : 32
نودهی نوشته است:
سلام
از همون اول مشخص بود که جوملا 1.6 نمیتونه جای جوملا 1.5 رو بگیره
نسخه جومفا که نبود من نسخه جومینا رو نصب کردم و وقتی مشکلاتش رو دیدم منصرف شدم
امیدوارم جوملا 1.7 ارزش مهاجرت رو داشته باشه (یادم رفت بگم!دوستان مترجم خواهشا جوملا 1.7 رو سریع ترجمه کنن و شبیه جوملا 1.6 تاخیر نداشته باشن اگه کمکی هم از دست ما بر میاد در خدمتیم)
موفق باشید

اره منهم جومینا رو نصب کردم مشکل داشت
اما نسخه 1.6.3 رو که مامبولرن یا ... ارائه داده خیلی خوب جواب داد و من هم راضیم شما هم میتونید امتحان کنید.
خواستید براتون ارسال کنم!!!(زیره میبریم کرمان نبود؟)

گزارش نوشته نامناسب
بالا
 مشخصات  

مطلبارسال شده در: 16 خرداد 1390, 17:38 
نماد کاربر
حاضر نیست

تاريخ عضويت: 2 فروردین 1389, 14:55
مطالب : 3879
محل سکونت: ** بهشت گیلان ** ... »»شهر باران ««...::: شهر رشت :::...
saeidfar نوشته است:
نودهی نوشته است:
سلام

اما نسخه 1.6.3 رو که مامبولرن یا ... ارائه داده خیلی خوب جواب داد و من هم راضیم شما هم میتونید امتحان کنید.

با سلام

همونطور که مهندس علوی هم فرمودند .بهترین کار اینه که از هر گونه مهاجرت به نسخه دیگه ی جوملفا دست نگهدارید .تا ببینید که میشـــه...!

موفق وسربلند وپایدار باشید
یا حق

خدمات میزبانی وب
خدمات دامنه
بازاریابی اینترنتی
ارسال SMS های انبوه و تبلیغاتی
---
Www.Webraa.Com
مارا در فیس بوک دنیال کنید!
Info [@] Webraa.com

گزارش نوشته نامناسب
بالا
 مشخصات  

مطلبارسال شده در: 17 خرداد 1390, 07:17 
حاضر نیست

تاريخ عضويت: 11 مرداد 1388, 13:58
مطالب : 32
حجت مردانه زاده نوشته است:
saeidfar نوشته است:
نودهی نوشته است:
سلام

با سلام

همونطور که مهندس علوی هم فرمودند .بهترین کار اینه که از هر گونه مهاجرت به نسخه دیگه ی جوملفا دست نگهدارید .تا ببینید که میشـــه...!

موفق وسربلند وپایدار باشید
یا حق

حرف شما رو قبول دارم اما این دلیل خوبی نیست انتظار خوبه اما انتظاری که هیچ سعی و عملی توش نباشه خیلی هم خوب نیست. قطعا جوملا 1.7 و نسخه های بالاتر از جوملا 1.6 سرمشق میگیرن کلن تفاوت جوملای 1.5 تا 1.6 محسوسه و اون چیزی که من می بینم جوملا 1.7 نسخه اصلاح شده و تکمیل شده 1.6 هستش.
منظور من این بود که شما نه بعنوان نسخه نهایی بلکه بعنوان آشنایی بتونید از اون استفاده کنید هرچند دوستان عزیز دیگه فعلن سرگرم فارسی کردن کامپوننت ها، ماژولها و قالبهای اون هستن و هر روز امکانات فارسی جدیدتری عرضه می شود از این رو نصب و آشنایی با 1.6 فکر میکنم خالی از لطف نباشه. هرچند فکر میکنم همین سایت جومفای خودمون هم از 1.6 استفاده کرده و بهمین خاطر مهندس علوی نیک هنوز سایت رو بطور کامل راه اندازی نفرمودن و با دوستانشون در فکر 1.7 به بالا هستن.
دان شدن سایت جومفا تجربه بسیار سخت و تلخی برای کابران جوملا بود امیدوارم مهندس علوی نیک برای پایداری بیشتر این سایت مهم و ارزشمند تلاش بیشتری بخرج بدن. هرچند از زحمات و تلاششون تقدیر و تشکر فراوان دارم.
به امید موفقیت و سربلندی

گزارش نوشته نامناسب
بالا
 مشخصات  

مطلبارسال شده در: 18 خرداد 1390, 09:21 
حاضر نیست

تاريخ عضويت: 14 خرداد 1389, 09:07
مطالب : 15
۱.۶ رو ی بار رو لوکال نصب کردم ولی دیتابیسش و مدیریتاش اساسا با ۱.۵ فرق کرده بود و این باعث شد تا من ار ارتقاع تا پایان پیک کاری سایتم خوداری کنم.
البته امکاناتش برام جالب بود و خیلی از بخشهایی که خودم با کامپوننت و ماژولهای خودم درست کرده بودم روش بود(‌ازجمله سطوح مختلف دسترسی کاربران) طبقه بندی مطالبش برام خیلی جالب ر بود و برای ماژولی که برای سایتم به منظور ایجاد منوی خودکار برای هر مطب جدید نوشته بودم می تونست غوغا کنه که البته تفاوتهای خیلی زیاده ساختار دیتابیسیش برام مشکل بود
جالبه برای ی سایت جدید می خواستم ازش استفاده کنم که حالا میبینم بهتر استفاده نکنم.
ممنون که اطلاع دادین ولی این ۱.۷ و ۱.۸ کی منتشر می شند؟
راستی تو ترجمش هم اگه کاری از ما بربیاد هستیم

گزارش نوشته نامناسب
بالا
 مشخصات  

مطلبارسال شده در: 19 خرداد 1390, 20:08 
حاضر نیست

تاريخ عضويت: 19 خرداد 1390, 16:40
مطالب : 6
سلام

منتظر ۱.۷ اصلی می مونیم

گزارش نوشته نامناسب
بالا
 مشخصات  

مطلبارسال شده در: 19 خرداد 1390, 00:20 
نماد کاربر
حاضر نیست

تاريخ عضويت: 25 اردیبهشت 1388, 03:08
مطالب : 1513
من تا الان چندین سایت با جوملا 1.6 که از جومینا دانلود کردم ساختم. ایرادی تا الان درش ندیدم. میشه لیستی از ایرادهاش رو اینجا بزارید تا ما هم ببینیم کجاست؟

گزارش نوشته نامناسب
بالا
 مشخصات  

مطلبارسال شده در: 20 خرداد 1390, 04:16 
نماد کاربر
Site Admin
حاضر نیست

تاريخ عضويت: 27 اسفند 1385, 00:44
مطالب : 6897
با سلام

چه کسی گفته جوملا ۱.۶ دارای ایراد هست؟

خیر.جوملا ۱.۶ پایدار و امن است.اما از نظر استراتژیک جوملا ، نگارش سری ۱.۶ حذف و جای خود را به ۱.۷ و ۱.۸ و سپس ۲ می دهد.

با تشکر

گزارش نوشته نامناسب
بالا
 مشخصات  

مطلبارسال شده در: 20 خرداد 1390, 08:23 
نماد کاربر
حاضر نیست

تاريخ عضويت: 27 اسفند 1385, 00:44
مطالب : 1167
یه چیزی شبیه به کار فایرفاکس انجام دادند. فایرفاکس 4 هیچ ایراد حادی نداره، اما بعد از انتشار اولین نسخه پایدار از فایرفاکس 4، فایرفاکس 5 بتا رو منتشر کردند.
از لحاظ چندزبانه یه خورده ضعیف هست، ولی مشکل نداره.

گزارش نوشته نامناسب
بالا
 مشخصات  

مطلبارسال شده در: 20 خرداد 1390, 10:46 
حاضر نیست

تاريخ عضويت: 26 اردیبهشت 1389, 10:23
مطالب : 14
با تشکر بسیار از جناب آقای علوی نیک، و همه دوستانی که زحمت می کشند، اما...
برای من چند تا سوال مهم هنوز حل نشده. فکر کنم در صورتی که هر چه زودتر به اونها پاسخ داده بشه، ادامه مسیر برای کاربران (و مدیران) واضح تر خواهد شد. جسارتا در زیر این سوالات آمده است:

1. چرا انجمن جومفا تعطیل شد؟
انجمن جومفا تعطیل شد، و اونم نه یک روز، نه دو روز! به همراه انجمن جومفا، دسترسی به همه افزونه های جومفا هم با مشکل روبرو شد و عملا اون هم تعطیل شد. به نظرتون اگه یه وقت خود سایت joomla.org همچین کاری می کرد، شما چه نتیجه ای می گرفتید؟ سایت جومفا ناسلامتی خودش رو به عنوان تنها مرجع رسمی جوملا معرفی کرده است!

2. فرض بفرمایید جوملا x، y و اصلا مدل z هم ارایه شد، آیا برنامه های تکامل و توسعه فارسی جوملا مطابق با روند تغییرات جوملا بوده است؟ در زمانیکه این اجمن تعطیل بود (که تقریبا مصادف با نسخه 1.6 جوملا بود)، نسخه های فارسی این ورژن را (از سایت های دیگر) آزمایش کردم. ابتدا قصد داشتم اشتباهات و مسایل مرتبط را برای سایت مذکور (جهت اصلاح) ارسال کنم. اما پس از آن متوجه شدم، که در هر صفحه چندین اشتباه وجود دارد و نگارش اشتباهات نیاز به همت عالی دارد (چه برسد به انجام تغییر و اصلاحات)!
در مجموع فکر می کنم حرکت جوملا فارسی (تحت هر نام و عنوان)، با سیر تکامل جوملا همسان نبوده. افزونه های فارسی چندانی نیز برای جوملا 1.6 وجود ندارد. با این شرایط تعجبی برای عقب ماندن از قافله جوملا وجود ندارد. حال چه جوملا 1.6 باشد، چه 1.7، چه 1.8، و چه اصلا 2!

پیشنهادی که دارم این است که روی یکی از نسخه های جوملا کار شود. ارایه نسخه های جدید با تواتر زمانی کم، نه تنها کمکی به کاربران نمی کند، بلکه آنها را با مشکلات مختلفی نظیر عدم پشتیبانی فنی، فقدان افزونه های فارسی و سایر مشکلات جانبی روبرو می سازد. بخصوص نسخه هایی نظیر 1.6 که نیازمند زیر و رو کردن جوملا 1.5 بود.
هرچند که جومفا شاید (و به قطع) در سرعت تولید نسخه های جوملا نقشی ندارد، اما در نسخه های جومفا نقش دارد و می تواند سرمایه گذاری صحیحی را روی توسعه یکی از نسخه ها انجام دهد. بعید می دانم کمتر کاربری بتواند با این سرعت خود را با تغییرات، کاملا همسان سازد.
این مورد مانند فرد خانه به دوشی می ماند که با آمدن نسخه های جدید، باید در جستجوی منزلی نو باشد، منزلی که شاید بدون آب، و حتی سایر امکانات اولیه باشد!

گزارش نوشته نامناسب
بالا
 مشخصات  

مطلبارسال شده در: 20 خرداد 1390, 15:16 
حاضر نیست

تاريخ عضويت: 3 آبان 1389, 00:13
مطالب : 7
حالا يعني كسي قرار نيست كار ما رو با 1.6 راه بندازه
ما هر جوري كه توي 1.6 لينك به مجموعه هامون ميديم اين ارور هنگام كليك مياد No input file specified.
مشكل از كجاست
در ضمن من از نسخه مامبولرن استفاده ميكنم

گزارش نوشته نامناسب
بالا
 مشخصات  

نمايش مطالب از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 28 مطلب ]  برو به صفحه قبلي  1, 2, 3  بعدي

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در این انجمن: هیچ کاربری حاضر نیست و 8 مهمان

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد مطالب خود را در اين انجمن ويرايش کنيد